poniedziałek, 14 lipca 2014

Na dobry początek :)

Cześć,
Na początek chciałabym Wam się przedstawić, więc witam, jestem Agnieszka, mam 14 lat oraz pochodzę z województwa pomorskiego. We wrześniu idę do 2 klasy gimnazjum. Potrafię co nieco grać na gitarze, chodziłam do szkoły muzycznej, lecz zrezygnowałam w trakcie pierwszego roku, gdyż najzwyczjniej zaczęło mnie nudzić słychanie o póltonach itd. na kształceniu słuchu, gdy w duszy jedynie grała mi gitara ;D Aktualnie sama się douczam.
Czy żałuję? Nie raz oczywiście, bo za rok miałabym skończoną szkołę muzyczną, ale gdy sobie przypominam z jaką trudnością przychodziło mi ruszenie się na zajęcia to trzy razy nie dziękujemy ;P
Zrezygnowałam także z grania w drużynie koszykarskiej. Czy tego żałuję? Oczywiście, że nie, okropna atmosfera, każda rywalizowała z każdą, a tylko ja oraz nieliczne miałam na to wylane. Żeby stać się szczęśliwym, nieraz trzeba zrezygnować z osób, które stoją nam na drodze.

   Lubię oglądać Anime, słuchać muzyki w szczególności Rock/Metal, czytać książki, pływać oraz uczyć się języków obcych.
  
  Mój blog będzie o wszystkim, prawdopodobnie najwięcej będzie tekstów opiniotwórczych oraz recenzji*.  Znajdą się także porody urodowo- modowe.
  
 Notki będę się starała dodawać raz w tygodniu( prawdopodobnie sobota wieczór :))

   Recenzje:
a)książek- będą dodawane, po przeczytaniu całej sagi/trylogii;
b)kosmetyków- będą dodawane, po wyrobieniu sobię opinii na temat kosmetyku,
c)miejsc, imprez etc.- będą dodawane po odwiedzeniu tego miejsca :)
Będą oceniane w skali 0-5 w zależności od tego jak mi się spodobało :) Moje opinie będą w 100% rzetelne, będę pisała tak jak myślę :)

Teksty opiniotwórcze: 
-będą wyrażały moje zdanie, jeżeli Twoje jest inne, nie potępiaj tego :)
-jeżeli jesteś innego zdania prosiłabym o uzasadnienie swojego zdania w komentarzu;


  Postanowiłam założyć tego bloga, gdyż chciałabym dzielić się z Wami moją własną opinią, wszystkie blogi odwiedzę, tylko proszę nie piszcie: "Super blog, zapraszam do mnie..." naprawdę to nie zachęca, a wręcz przeciwnie :) 

  Sądzę, ze napisałam najważniejsze informację, więc jak na dziś kończę i zapraszam do kolejnej notki, która pojawi się niebawem:)


2 komentarze:

  1. Rzeczywiście, dobry poczatek :) Szczery wpis, super i daje obs ;**

    OdpowiedzUsuń
  2. Najbardziej nie mogę się doczekać podpunktu c!

    OdpowiedzUsuń